0 comments

Zalim İstanbul 38. Bölüm Fragmanı

Zalim İstanbul 38. Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Zalim İstanbul’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Zalim İstanbul yeni bölümü 15 Haziran 2020 Pazartesi günü saat 20:00 de Kanal D’de keyifle izleyebilirsiniz.

Zalim İstanbul 38. Bölüm Fragmanı ve İpuçları

Zalim İstanbul 38. Bölüm Fragmanı yeni bölümde neler yaşanıyor? Zalim İstanbul dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Cemre kardeşinin Karaçayların hayatını mahvetmesini engelleyebilecek mi? Agah’ın yaptıkları köşkü adeta yerinden oynatıyor. Ceren ne olduğunu anlamadan kendini kapıda atılmış bulurken, bu duruma Seher ve Cemre sessiz kalmıyor. Ceren kendisine yapılanın acısını sonuna kadar çıkartmaya yeminlidir. Cemre kardeşinin Karaçayların hayatını alt üst olmasını engellemek için çalışırken, köşkü yerinden sallayacak zarflar açılmaya başlıyor.

Zalim İstanbul 38. Bölüm Fragmanı izle

bolumfragmanlari.com – Zalim İstanbul 38. Bölüm fragmanı ile 15 Haziran 2020 Pazartesi günü Kanal D’de yayınlanacak. Zalim İstanbul’un bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz.

Zalim İstanbul 38.Bölüm Fragmanı
Zalim İstanbul 38.Bölüm Fragmanı

Zalim İstanbul Dizi Konusu;

Antakya’dan, İstanbul’a uzanan bir var olma savaşının ekrana geldiği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da hayatını sürdüren Seher’in, lojistik sektörünün büyükleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlisi olan Agah Karaçay ile yollarının bir şekilde kesişmesi herkesi yeni bir sınava tabi tutacak.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz