0 comments

Zalim İstanbul 37.Bölüm Fragmanı Yeni Bölüm 8 Haziran Pazartesi yayında

Zalim İstanbul 37.Bölüm Fragmanı sitemizde yayınlandı. Zalim İstanbul’un yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölümle alakalı tüm detaylar haberimizde bulabilirsiniz…

Zalim İstanbul yeni bölümü 8 Haziran 2020 Pazartesi günü saat 20:00 de Kanal D’de keyifle izleyebilirsiniz.

Zalim İstanbul 37.Bölüm Fragmanı ve Bölüm Özeti

Zalim İstanbul 37.Bölüm Fragmanı yeni bölümde neler yaşanıyor? Zalim İstanbul dizi severler yayınlanan fragmanda ipucu arıyorlar. Bebeğine katlandığı büyük zorluklar sonunda kavuşan Ceren için problemler bitmiyor. Bundan sonra mutluluğa kavuşacağını düşünen Ceren için olaylar istediği gibi gitmemektedir. Agah’ın bebekle alakalı düşünceleri vardır ve Ceren ile daha sık görüşmek istiyor.

Ceren’i evden aniden atan Agah bu olayların sonucuna katlanacaktır. Cenk ise Ceren’i koruyabilmek için sesiz kalmayı tercih ediyor. Sinirini çıkaramayan Ceren’in bebeği de elinden alındıktan sonra artık kaybedecek bir şeyi kalmıyor. Agah ve Cenk için intikam yemini ediyor. Ceren yeni bölümde neler yapacak?

Zalim İstanbul 37.Bölüm Fragmanı

bolumfragmanlari.com – Zalim İstanbul 37.bölüm fragmanı ile 8 Haziran 2020 Pazartesi günü Kanal D’de yayınlanacak. Zalim İstanbul’un bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı seyirciler tarafından merakla bekleniyor? Fragmanı izleyip, bölüm hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmın da paylaşabilirsiniz. Zalim İstanbul 38. Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.

Zalim İstanbul Dizi Konusu;

Antakya’dan, İstanbul’a uzanan bir var olma savaşının ekrana geldiği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da hayatını sürdüren Seher’in, lojistik sektörünün büyükleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlisi olan Agah Karaçay ile yollarının bir şekilde kesişmesi herkesi yeni bir sınava tabi tutacak.

Sitemizi Google Haberler de tıklayıp takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz